SLEDUJTE NÁS

Čtvrtý adventní víkend v Ostrově

Kousek radosti v letošním neveselém období, trochu rozptýlení a vánoční nálady pro vás na poslední adventní víkend připravuje za podpory vedení města Dům kultury i ZUŠ Ostrov.

V sobotu 19. a v neděli 20. prosince od 15.00 hodin se při odpolední procházce můžete na chvíli zastavit na Mírovém náměstí u Domu kultury a potěšit se VIRTUÁLNÍM KONCERTEM, který pro vás připravili a nahráli žáci ostrovské ZUŠ. Koncerty zde uvidíte na velkoformátové obrazovce umístěné u hlavního vchodu do budovy.

V neděli 20. prosince uslyšíte také na třech místech po Ostrově ZPÍVÁNÍ POD OKNY. Na vánoční notu vás přijede naladit operní pěvkyně s jižanskými kořeny Pavlína Senič, kterou na akordeon doprovodí nevidomý Ondra Krejča. Hudební vystoupení doplní ohnivá show divadla Ignis, vždy deset minut před začátkem.

Prvním půlhodinovým vystoupením od 15.00 hodin v areálu Nemocnice Ostrov poděkujeme všem jejím zaměstnancům za vytrvalou péči a jistě pozvedneme náladu i řadě pacientů.

V 16.00 hod. si otevřete okna v ulici Jungmannova a třeba i v Lidické. Pavlínu Senič uslyšíte zpívat z prostranství naproti Bowlingu.

Poslední ze tří vystoupení v 17.00 hod. proběhne na Hlavní třídě v prostoru před Městskou policií pro všechny, co bydlí v domech okolo. Tak nezapomeňte vyhlédnout z okna.

Všechna tři vystoupení budou streamovaná. Můžete je tak zhlédnout pohodlně online. Stačí sledovat sociální sítě Domu kultury nebo Města Ostrov.

Přejeme všem klidné adventní dny v dobré náladě a hlavně ve zdraví!
Město Ostrov, Dům kultury Ostrov a ZUŠ Ostrov

   

Náš TIP!

Stáhněte si malého elektronického průvodce regionem.