Následujte nás

Sbírka pro válečné veterány letos pouze ON-LINE

Každoročně touto dobou se můžete v informačních centrech na různých místech setkávat se sbírkou na podporu válečných veteránů. Dostupná měla být letos také v obou informačních centrech v Ostrově. 

Ta jsou ale vzhledem k opatřením týkajících se COVID-19 uzavřena a proto tuto sbírku letos podporujeme pouze elektronicky, nikoli umístěním kasičky v rámci prostor IC. Sbírku můžete podpořit z domova, bezpečně a přitom efektivně i Vy! Darovat lze velmi jednoduše na www.denveteranu.cz

Centrum pomoci Paměti národa vyslovilo velkou vděčnost za podporu. Výtěžek sbírky bude využit na sociální pomoc hrdinům, kteří bojovali za naši svobodu a demokracii. Prostřednictvím Centra pomoci Paměti národa je veteránům už od jarní vlny epidemie pomáháno s obstaráváním nákupů a dalšími pochůzkami, vyzvedáváním léků. Aktivně je se seniory komunikováno, aby byli povzbuzeni v době domácí izolace. Prosíme všechny, kdo může pomoci a je přesvědčen, že pomáhá dobré věci – byť tentokrát on-line, aby o sbírce dal vědět i na svých sociálních sítích či webech.

cs_CZCzech