menu close

Die Stadt Ostrov ist ein idealer Ausgangspunkt für viele Radtouren unterschiedlicher Schwierigkeitsgrade. Radtouren führen Sie zu einer Reihe interessanter Orte und zu attraktiven touristischen Zielen. Lokale Radwege sind auch an wichtige regionale Routen angebunden.

Ostrov je ideálním výchozím bodem pro celou řadu cyklistických výletů různé náročnosti. Výlety na kole vás povedou řadou zajímavých míst a k atraktivním turistickým cílům. Místní cyklostezky jsou navázané také na významné regionální trasy.

O tom, že to Ostrov myslí s cykloturistikou vážně, svědčí mj. i to, že je držitelem certifikace CYKLISTÉ VÍTÁNI – ZAJÍMAVÝ TURISTICKÝ CÍL a byl vybrán do jednoho z dílu oblíbeného pořadu CYKLOTOULKY. Připravili jsme pro vás několik tipů na výlety v okolí Ostrova. Jsou koncipovány pro začátečníky i zdatné cyklisty. Seznamte se s trasami a šlápněte do pedálů!

Cyklistické trasy v okolí Ostrova

Zřícenina Loveckého zámečku

Nenáročný okruh vhodný pro turistické kolo po stezkách jižně od starého města, délka 12 kmKolem obory HájekNenáročný okruh vhodný spíše pro horská kola, délka 18 kmKvětnováNenáročný okruh vhodný pro turistické kolo převážně po cyklostezce do nedaleké vesnice Květnová, délka 15 kmJáchymovVelmi náročný okruh pro horské kolo se značným stoupáním z Ostrova do Jáchymova a zpět, délka 31 kmOstrovské rondo – malý okruhNenáročná projížďka po tělese bývalé železniční trati a po cestách cyklostezce na okraji města OstrovaOstrovské rondo – velký okruhNenáročná projížďka po bývalé železniční trati a po cestách v bezprostředním okolí města Ostrova

Treten Sie in die Pedale und entdecken Sie die Schönheiten der Region Karlsbad.

ostrov aktivity cyklo

Übersetzung ins Deutsche:
www.cesky-nemecky.cz
www.tschechisch-service.de
Roman Krakovič | Erfurt

© 2024 Stadt Ostrov