menu close

Vysílání všech kanálů naší televize postihl závažný problém a nevyhnul se ani ČT :D. Nikdo zatím přesně neví, co se stalo, ale telka jako by ztrácela šťávu! Jedná se o náhodu, nebo má tuto zlomyslnost na svědomí nějaký záškodník? Tuhle záhadu již brzy objasní Prga. Na stránkách Déčka můžeš už od 15. června sledovat, jak se situace ohledně ztrácející se šťávy vyvíjí na www.konectelky.cz .

Od 1. července se dozvíš víc i v našem Turistickém informačním centru Na Zámku.

Padouch Černobíl se vrací na scénu a mstí se! Jeho cílem je totálně zničit Českou televizi, kterou z duše nenávidí. Rozhodne se vysát z ní „šťávu“ – zbavit ji všeho důležitého, co dělá ČT už 70 let jedinečnou a nenahraditelnou. Pořady přestávají dávat smysl, vytrácí se zábava, informace, akce, znalosti, odpočinek nebo laskavost. Děti a jejich (pra)rodiče vybízíme, aby společně objížděli soutěžní místa, sbírali hesla z kešek a plnili drobné úkoly, kterými metaforicky vrací ČT „šťávu“.

Plněním úkolů soutěžící telce vrací kapku „šťávy“ s konkrétní chybějící vlastnosti (viz výše). Šťávu vrací splněním úkolu, heslo pak získávají za odměnu pro účast v soutěži.

konec telky misa a marek
Míša a Marek

© 2023 Město Ostrov