SLEDUJTE NÁS

Top akce

V Ostrově si můžete vybrat z pestré nabídky akcí pro celou rodinu. Vedle koncertů špičkových umělců a kapel připravujeme zajímavé akce pro děti. 


Připravujeme


pátek 25. června, 18.00
Zámecký park Ostrov
ZÁMECKÉ DIVADLOLegendy (z) kraje pod horami
Uvádí Divadelní studio D3, z.s., Karlovy Vary. Na motivy Zdeňka Šmída upravil Viktor Braunreiter. Divadlo vhodné pro děti od 10 let a pro dospělé.
Ohnivý mužík – Kterak sedlák Herbert ohnivého mužíka cestou z hostince potkal. Kdeže v Podkrušnohoří nejvíce straší?
Horké léto – Kterak si selka se strašlivými přízraky poradila.
O ovčákovi a krásné panně – Zachrání ovčák Honza zakletou princeznu?
Objevení vřídla – Kterak lékárník Baier nejslovutnějšího císaře Karla IV. až k založení Karlových Varů přivedl. Dozvíte se také, jak vypadá západočeská svatá Trojice.

Hrají: Martin Cirkl, Petr Johanovský, Tereza Fischerová, Tomáš Mutinský, Eva Šollová, Martina Cirklová, Luboš Štěpán, Terezka Cirklová
Organizace všeliká a režie především: Luboš Štěpán
Vstupné: 60 Kč

sobota 26. června, 14.00 – 21.00
Zámecký park Ostrov
DEN PRO OSTROV – KAMIL STŘIHAVKA S KAPELOU
Tradiční akce pro celou rodinu. V programu vystoupí ostrovské kapely, prezentuje se ZUŠ Ostrov, Střední průmyslová škola Ostrov, Městská policie Ostrov, Policie ČR, Ostrovští hasiči, Ostrostřelci Ostrov, Podkrušnohorští velocipedisté, letečtí modeláři, FK Ostrov, HC Čerti Ostrov, Ostrovský Macík a další. Program vyvrcholí koncertem Kamila Střihavky s kapelou.

2. července – 2. září,
út – pá: 13:00 – 17:00
so – ne: 11:00 – 17:00
Stará radnice
SVĚT KOSTIČEK®
Výstava originálních edic továrních setů stavebnice Lego, ale také unikátní modely z tvorby autora výstavy Petra Šimra. Za pozornost stojí filmová tematika, nebo výběr modelů z edice Lego Technic. Výstava nabídne také komfortně vybavenou dětskou hernu s kostičkami Lego®.
Vstupné: 60 Kč, 40 Kč děti do 3 let věku, senioři a ZTP

sobota 10. července, 16.00
Mírové náměstí
VESPA V OSTROVĚ
Doprovodný program víkendového srazu milovníků legendárního italského skútru Vespa. Přehlídka Vesp, jízdy zručnosti pro děti i účastníky srazu, pojízdný prosecco bar, kavárna a hudební doprovod skupiny Jazz Cakes.

středa 14. července, 16.00 – 20.00 
Zámecký park u městské knihovny
OSTROVSKÝ ŠLÁGR, ANEB KONCERT OBLÍBENÝCH MELODIÍ
16:00 hod. Zlatá éra Semaforu
17:30 hod. Karlovarská dechová pětka pod vedením Miroslava Bauky
19:00 hod. Písně řeckého pobřeží – Martha&Tena Elefteriadu zazpívají nejkrásnější písně ze svého řeckého repertoáru, povypráví o svém životě, o Řecku a mnohém jiném.
Vstupné: 60 Kč

sobota 24. července, 10.00 – 22.00 
Skate park
WOODRIDE & REGIONBEAT
Nestandardní doba si vyžádala nestandardní spojení dvou akcí. Přijďte se podívat na tradiční bike a skate závody, po kterých pokračujeme přehlídkou regionálních kapel. Nejen pro děti chystáme od 13.00 do 17.00 Street art workshop a další doprovodný program. Akci pro vás připravujeme ve spolupráci s Dendis Music Josefa Baláka.

čtvrtek 29. července, 17.00
klášterní kostel Zvěstování Panny Marie
MALÁ POCTA VELKÉ EDITH
Česko-francouzský koncertní program, ve kterém Radka Fišarová se svým doprovodem přináší nejen francouzský šanson (E. Piaf, Ch. Aznavour, M. Mathieu atd.), ale také slavné filmové melodie a písně. Velkou část repertoáru tvoří také české autorské písně a šansony v kombinaci s muzikálem.
Vstupné: 120 Kč

 

V MINULOSTI PROBĚHLO


sobota 15. února 2020, Dům kultury Ostrov, společenský sál, kavárna
Ples sportovců | vyhlášení sportovce roku
Oblíbená akce s oceněním nejúspěšnějších sportovců města Ostrova. K tanci a poslechu hraje MD Company & Kateřina Bodláková, DJ Allen.

sobota 25. ledna 2020, Dům kultury Ostrov, všechny sály DK Ostrov
Reprezentační ples města Ostrova
Tradiční oblíbená společenská akce tentokrát v duchu Casino Royal. Hlavní hvězda večera Dalibor a Jiřina Anna Jandová, díle pak špičková kapela a další bohatý program.

Stáhněte si malého elektronického průvodce regionem.