menu close

Ostrov nabízí řadu možností pro rodinné výlety s dětmi. K nejoblíbenějším patří ostrovské Ekocentrum neboli mini ZOO, ve kterém najdete takřka sto druhů zvířat. Lákadel je tu ale mnohem více.

Z ekocentra můžete pokračovat na staré náměstí, kde kromě vyhlášené cukrárny nejdete také starou radnici, ve které se konají pravidelné výstavy pro malé i velké návštěvníky. Výlet do Ostrova můžete zakončit aktivně procházkou po naučné stezce Borecké rybníky či na atrakcích ve Sportparku vedle ostrovské nemocnice.


TIPY Z OSTROVA


Art & Ceramic Ostrov

art ceramic ostrovKreativní keramické studio na Starém náměstí v Ostrově. Vezměte své děti a přijďte si k nám namalovat svůj vlastní talířek, hrneček, pokladničku nebo třeba jednorožce.

Úniková hra – Ostrov

Dům kultury Ostrov ve spolupráci s tvůrci únikových her Hra začíná přináší první a jedinou únikovou hru v Ostrově. Při vaší krásné dovolené v Karibiku jste se rozhodli vydat na plavbu pronajatou lodí po okolí. Měl to být poklidný výlet s poznáním krásných okolních ostrůvků. Vypadá to jako idylka…alespoň zatím…


Tipy z okolí


Jáchymov | Aquacentrum Agricola se saunovým dolem

Krytý bazén (25 m), tobogán, 2x whirlpool, relaxační bazén, dětský bazé, saunový svět s různými typy saun a výborné občerstvení

Kolová | Motrčál – interaktivní hra 

Interaktivní hra pro děti ve věku 3 – 10 let se nachází nedaleko mezinárodního letiště v Kolové u Karlových Varů. Potřebné informace a pokyny najdete na webu hry.

Boží Dar | Ježíškova cesta

Na této stezce se děti nohou „setkat“ s Ježíškem nejen na Vánoce ale po celý rok. Po absolvování Ježíškovy cesty získají malé dárky. Po celý rok tu též mohou zanechat svá přání na Ježíškově poště.

Karlovy vary | Vánoční dům

Připomeňte si tu příjemnou, ničím nenahraditelnou předvánoční atmosféru, vůni cukroví, svařeného vína, purpury a vonných františků, krásu třpytivých ozdob, těšení se na příchod Ježíška a radost z dárků.

© 2024 Město Ostrov