menu close

I letos probíhá tradiční soutěž informačních center měst a krajů pořádaná sdružením A.T.I.C. ČR, vydavatelstvím KAM po Česku a portálem infoT.I.C. Budeme rádi, pokud oceníte služby města Ostrov v oblasti cestovního ruchu.

Budete hlasovat pro Infocentrum Na Zámku?

Podpořte Infocentrum Na Zámku v zajímavé anketě, která ocení služby pro turisty i místní obyvatele. Od úterý 21. června startuje anketa Oblíbené informační centrum roku 2022, která potrvá až do 31. srpna 2022. Hlasování probíhá na webu Turistických informačních center (kampocesku.cz) zde: https://1url.cz/@infocentrumostrov

Pravidla hlasování:

Ankety se může zúčastnit fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky, starší 15 let. Hlasovat lze z jedné IP adresy maximálně jedenkrát v každém ze 14 krajů.

Partneři ankety:

atic 1

A.T.I.C. ČR – samostatné, dobrovolné, nezávislé profesní sdružení hájící zájmy turistických informačních center. Asociace byla založena jako Asociace turistických informačních středisek České republiky A.T.I.S. ČR dne 9. 11. 1994. Ustavující členské fórum se konalo dne 4. 10. 1994 v Praze. Dnešní název – Asociace turistických informačních center České republiky (A.T.I.C. ČR) – je registrován od 3.11. 1997. Asociace sdružuje na 389 členů z celé ČR.

kampo

KAM po Česku – Vydavatelství s.r.o. se dlouhodobě věnuje podpoře, propagaci a popularizaci domácího cestovního ruchu, příhraniční spolupráce a kultury. Díky vysokému nákladu pěti vydávaných magazínů, jejich periodicitě, rozsáhlé distribuční síti doma i v zahraničí a návštěvnosti webového portálu www.kampocesku.cz, zaujímá dlouhodobě čelní místo mezi vydavatelstvími se zaměřením na cestování a kulturu.

infotic

infoT.I.C. – je partnerem ankety Oblíbené turistické informační centrum. Na jeho stránkách je v průběhu roku spuštěno virtuální informační centrum České republiky, které je otevřené všem TIC z celé ČR a průběžně aktualizováno.

© 2023 Město Ostrov