menu close

Vstupy zdarma, slevy až 50%, doprava zdarma – to je Karlovarská regionální karta, kterou lze uplatnit v Karlovarském kraji. Ostrov se nově zařadil do nabídky KV regionální karty již se třetím objektem, a to zámkem a jeho expozicemi, který přibyl ke Klášternímu areálu – Posvátnému okrsku a Staré radnici.

Výhody regionální karty

Nejatraktivnější místa v celém Karlovarském kraji lze navštívit s i bez Karlovarské regionální karty. Držitelé karty však získají mnoho výhod. Od vstupů zdarma na vybrané památky, objekty, muzea, expozice, turistické zajímavosti, lázně, bazény, gastronomii, služby i sport či alespoň slevu na ně a k tomu zdarma dopravu po Karlových Varech a Mariánských Lázních – ať už je autobusová, trolejbusová či lanovkou.

Kartu můžete zakoupit i v Ostrově

Nově lze kartu zakoupit v IC Na Zámku. Nabízí se varianty pro jednotlivce i rodiny s dětmi na 2, 4 a 7 dnů. Každý držitel karty obdrží zdarma i tištěného průvodce s nabídkou 80 míst a atrakcí v Karlovarském kraji.

Druh / délka2 dny4 dny7 dní
Dospělý450 Kč650 Kč1100 Kč
Rodina1100 Kč1400 Kč2100 Kč

Kde všude kartu využijete

Kompletní nabídka tipů na zážitky a ceník je na www.karlovyvarycard.cz/cs ,  kde najdete všechny potřebné informace a vždy aktuální místa, která jsou v rámci tohoto projektu průběžně zařazena. Budete-li plánovat dovolenou, kdy budete chtít zůstat právě v Karlovarském kraji a poznat ho lépe či přijedou-li k vám přátelé, máte nyní tip na užitečný dárek.  

Dita Poledníčková
Manažer cestovního ruchu

© 2024 Město Ostrov