menu close

Po velkém úspěchu v loňském roce vám i letos přinášejí Krušnohorské výletní noviny příjemné čtení a tipy na výlety pro nezapomenutelné léto v Krušnohoří.

Po úspěšném vydání Krušnohorských výletních novin 2021, které zabodovaly u čtenářů i odborných porot a získaly ocenění v soutěžích o zajímavý propagační materiál, se jejich autoři rozhodli vydat 2. díl a připravit návštěvníkům Krušnohoří další porce zajímavých a užitečných tipů a rad na cestování nejen na léto.

V Ostrově budou Výletní noviny zdarma k dispozici v Infocentru Na Zámku, v Infocentru Domu kultury, na Staré radnici a v Klášteře. Zásobili jsme jimi školy, školky i knihovnu. Čtenáři v nich najdou tipy, kam se ve zdejším lokalitě Krušnohoří podívat, co stojí za to vidět a byla by škoda to při pěší, nebo cykloturistice minout.

Z citace autorů: Do jaké hloubky budete objevovat zdejší lokalitu, necháme na vás. Jedno víme jistě – objevovat budete všemi smysly – zrakem, sluchem, čichem, hmatem i chutí. Přání máme jediné, abyste si Krušné hory zamilovali stejně jako my!

Neváhejte a obstarejte si je. Určitě se z nich dozvíte spoustu informací a cenných rad.

© 2024 Město Ostrov