menu close

Prezentace města Ostrov na veletrhu cestovního ruchu

18.-20. března 2022 se koná v moderním výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Již 30. ročník veletrhu Holiday World and Region Tour pořádaný společností ABF.

Veletrhy Holiday World & Region World jsou nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. V roce 2020 se na veletrzích Holiday World & Region World představily národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, například Ameriky, Asie a Afriky. Své expozice a stánky na veletrzích Holiday World & Region World prezentovalo návštěvníkům 489 vystavovatelů ze 46 zemí, a to na výstavní ploše 11 270 m².  Tyto veletrhy cestovního ruchu a regionální turistiky si užilo celkem 31 217 návštěvníků.

Holidayworld
Zdroj: Holidayworld.cz

Jsme přesvědčeni, že město Ostrov má neobyčejně lákavou nabídku pro turisty, a proto nesmí na této akci chybět. Prezentace města se ujme manažer cestovního ruchu ve spolupráci se zástupci obou městských informačních center, která se podělí o účast na výstavním stánku.  

Pozornost v propagaci města zaměříme na pozvání do Ostrova jako města, které nabízí pro každého něco. Vyzdvihnout chceme zejména památky, které doplní ostrovské expozice a pozornost bude mít i návštěvníky vyhledávaná Rudá věž smrti jako součást hornické krajiny zapsané na seznam Unesco.  Zaměříme se na novinku – multimediální výstavu Zámecká zahrada v proměnách času – svět múz a nadpozemské krásy aneb 8. div světa. Ostrov představíme jako bránu do Krušných hor. Místo, odkud se startuje a kam se turisté vrací. Místo, které má bohatou infrastrukturu a nabízí ubytovací a gastro možnosti, příznivé docházkové vzdálenosti i parkování, ale také sportovní a kulturní vyžití. Místo, kde lze načerpat tipy a informace v informačních centrech a vyrazit k dalším zajímavým cílům v Krušných horách.

Veletrh není jen o prezentaci, ale také inspiraci. V minulém roce se kvůli covidu tato prestižní akce nekonala a letos, i díky jubilejnímu ročníku, s sebou přinese o to více zajímavostí. Město Ostrov, díky své pestré nabídce, na jeden z největších veletrhů cestovního ruchu patří.

Bližší informace najdete na: https://holidayworld.cz/

Vy, kdo jste příznivci cestování a turistiky, udělejte i výlet do Prahy a přijměte pozvání na tento prima veletrh!


Holiday world 1
Prezentační stánek IC Ostrov
Holiday world 2
Zleva: L. Jabůrková (IC Na Zámku), Kateřina Krumphanzlová (manažerka Sdružení Krušné hory západ), Dita Poledníčková (manažer cestovního ruchu města Ostrova)
Holiday world 3
Marek Poledníček (místostarosta města Ostrova 2018-2022)

© 2024 Město Ostrov