menu close

Ve vazbě na Světový den pro rozvoj informací vyhlásila A.T.I.C. ČR (Asociace turistických informačních center České republiky) na období od 25. do 31. října TÝDEN turistických informačních center ČR. Do akce se mezi 111 přihlášenými infocentry z celé republiky zapojilo i Informační centrum Na Zámku, které den otevřených dveří ve svém infocentru oslaví 28.10. 2021 od 9:30 – 16 hodin.

Co to pro návštěvníky infocentra znamená? Vítáni jste všichni, kdo budete chtít infocentrum Na Zámku blíže poznat. Seznámit se s jeho pracovníky, činností, ale i materiály určenými pro návštěvníky. Věřte, že jsou mezi nimi zajímavé brožury, které jsou pro návštěvníky zdarma a mohou si jimi doplnit informace o městě, památkách, přírodě, UNESCO krajině a jiných turistických zajímavostech.

Pro den oslav je připraven vstup zdarma na expozici Šlikové na ostrovském panství – bohatství a moc, soutěžní kvíz k projektu Znovuoživené Krušnohoří a soutěž k veverkám v ostrovském Zámeckém parku, ale i nafukovací balónky a sladkosti pro děti. Srdečně zveme širokou veřejnost s k návštěvě Informačního centra Na Zámku a těšíme se na Vás!

Za tým infocentra

Dita Poledníčková
Manažer cestovního ruchu

© 2024 Město Ostrov